Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kell felnevelni egy...

Hogy kell felnevelni egy bébihörcsögöt?

Figyelt kérdés
3 darab 9 napos dzsungáriai törpehörcsögöm van, akiket az anyjuk egyszerűen nem hajlandó etetni, sőt egyenesen meg akarja őket enni. Nem szeretném, hogy ez bekövetkezzen (tegnap egyet már megölt, de alapból is hatan voltak, szóval gyanítom kettőt megevett) ezért fel akarom őket nevelni: van valakinek bármi ötlete, hogyan tehetném ezt?
2012. jan. 19. 19:19
 1/4 anonim válasza:
Lehet h állatkereskedésban kéne kérdezned. Túl fiatalok, nem tudod még őket táplálni.
2012. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Adtam nekik tejet, meg kisebb magokat rágcsálnak már, Óránként itatom őket, eddig elég jól megy.
2012. jan. 19. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
én tejföllel és joghurttal(natúr) etettem, akiket magárahagyott a mama, később tejcsivel, szépen felnőttek, és nagyon hozzámnőttek.
2012. jan. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is fel tudtam nevelni őket, többé kevésbé: sajnos az egyikőjük kéthetesen elpusztult, nagyon sajnáltam szegényt. :( De a másik kettő makkegészséges, és háromhetesek lesznek holnap, úgyhogy nagyon örülök, állati aranyosak, még anyukám is imádja őket, pedig eddig nem nagyon díjazta a hörcsögmániámat. :D
2012. jan. 30. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!