Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt a nyuszim?

Figyelt kérdés

Pár napja van nálam a kis nyuszifiú!

A nyakamhoz bújva simogatás közben csikorgatja/csattogtatja a fogait!Nyugodtan ül, nem mocorog és bújik hozzám, bökdös a kis nózijával!Képes ellenni a nyakamnál kb fél órát is, még ha nem simizem akkor is elvan a nyakamnál, direkt próbálgattam!

Szerintetek ez a fogcsikorgatásos dolog mit jelenthet?Örömöt vagy esetleg ideges lenne?


2012. jan. 24. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örömöt jelent. Élvezi azt, amit csinálsz.
2012. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Reméltem hogy az örömét jelenti!Jajj annyira örülök :D Köszi!
2012. jan. 24. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Szió:D A fogcsikorgatás azért van mivel rágcsáló és koptatja a fogát amikor volt nyuszim ő is csinálta, de ő a ketrecét is sokat rágta, vegyél neki olyat amin koptathatja a fogát.

A nyakhoz bújás, hát így nem tudom, gondolom tetszik neki, meg a meleget is bírja szerintem ami belőled árad. Az én nyuszim is szeretett bújni:)

2012. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Alexkutyus


Akkor csikorgat amikor a nyakamhoz bújva fekszik és simogatom!Legalább is akkor hallom! :D

2012. jan. 24. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor igazán örül, akkor szokta csikorgatni a fogát, ez olyan mint a macskáknál a dorombolás.
2012. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor csikorgatja a fogát,azt jelenti,hogy nagyon jól érzi magát a környezetében és a "kényeztetésben"!! :D
2012. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!