Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit gondoltok a patkányról?

Mit gondoltok a patkányról?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon aranyosa, szeretnék is egyet, de úgy vagyok vele,hogy fujj a farka. Még élőben nem láttam patkányfarkat. Amúgy könnyen barátkoznak, okosak? Vagy valami más?
2012. jan. 25. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem voltak, és könnyen kézhez szoktathatók, tanulékonyak és barátságosak, és szerintem a farkuk sem fujj. :D
2012. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És sokmindent megrág? Mit adsz neki eni? Hol volt tartva? Este zajos? Bocsi, ha sok a kérdés!
2012. jan. 25. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt patkányom és nagyon intelligens és okos volt, nagyon ki tudta mutatni hogy ő is szeret engem.

Egyáltalán nem fúj a farka én minden részét imádom!

2012. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Így képről arik, csak a farkuk furi volt, de ha ti mondjátok, hogy nem akor elhiszem.
2012. jan. 25. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, szeret rágcsálni, erre nagyon oda kell figyelni!! Pl. elektromos vezetékek, mérgező szobanövények!!! A papírokat is nagyon szeretik megrágni, könyv, pénz, iratok, ezeket mind el kell rakni előlük. Az enyém egyszer egy táskámat is szétrágta. Ketrecben voltak, de ki kell őket engedni, amennyit csak tudod. Mindent megesznek, mondjuk édesség nem nagyon ajánlott. Zöldség, gyümölcs, mindenféle gabona (boltban kapható magkeverék kisrágcsálóknak), szárazkenyér, száraz macskatáp, sajt. Az enyém a húst nem ette meg, de megkóstoltathatod azt is. És vízre is szükségük van. Ha éjszaka nagyon zajongtak, kivittem a ketrecet a fürdőszobába. :)
2012. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fujj a farkuk :D:D Kicsi korában még puha a farka, nagykorára lesz csak olyan kukac, de megszokod és már nem fog zavarni.
2012. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Orsii7 válasza:
Télleng aranyosak.:D Ha megismered őket nemfog számitaani a farkuk.:P Elősszörmég élnek tehát a ketrecükbe be KELL tenni valamit amibe vagy ami mögé elbujhatnak.:) Szeretnek mozogni tehát valami vastagabb faágat is lehet betenni a kissebeknek mert szivesen másznak rá.:D Én kiszoktam engedi őket a szobábaa.:D De figyelem őket és igy nemrághatnak meg semmit.Nagyon okosak és a hozzáillő parancsokat meg tudják tanulni , hogy mik ezek a parancsok megtudod nézni sok oldalon.:D
2012. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
am amúgy nem csak 1-et kellene tartanio hanem min. 2-őt... :)
2012. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Orsii7 válasza:
Hát igen társas lények .:) szoval az lenne a legjobb csak a fiú - lány párosítást gondold meg.:D
2012. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd csapdázok neked.
2013. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!