Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mondanátok jó okokat h mért...

Saviour kérdése:

Mondanátok jó okokat h mért tartsunk nyuszikat? Esetleg miért ne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 00:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
4%
focizni
2012. jan. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%
panelba nyolcadikra legalább? :D
2012. jan. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Érvek:

- puha

- vicces

- muszog (mozgatja az orrát)

- bájos

- csöndes (kutyához képest pl.)


Ellenérvek:

- taníthatatlan (szinte, bár láttak már csodát)

- ha kiengeded, előfordul, hogy hoz egy sast a hátán

- oda csinál, ahová ő akar

2012. jan. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Javítanám az előttem szólót: tökéletesen szobatisztaságra nevelhető

kedves, szeretnivaló, és ő is rengeteg szeretetet tud adni, megunhatatlanul cuki, nem kerül sokba a tartása


ellenérv:

felelősséggel tartozol iránta, ha úgy döntesz, hogy nyulat tartasz

évente oltatni kell (2-5000 Ft)

foglalkozni kell vele, ki kell engedni legalább néhány órára naponta

takarítani kell

ha baj van vele, állatorvoshoz kell vinni, ami plusz költség

2012. jan. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem már volt nyuszim .. és belehet tanitani mármint úgy h hova csináljon ,ne öntse ki az ételt innivalót..és ne higgyétek h csendes xd... viszont nagyon aranyosak és ölelnivalók.. Nemtudom h csak véletlen e de többször kiengedtem őket egyszer egy bérelt kertes ház kertjében és nemtudtam h a keritések alatt van rés... a szomszéd mondta h mindig átmegy mert ott nagyobb a fű és egy átlagos nyuszi nem jött volna vissza ... és nemis tudtam volna visszahozni mert nem lakott ott senki.. viszont kiváncsi voltam mások véleményére. köszönöm. Mielőtt kritikát irnátok arra h mért jött vissza a nyuszi h meg ilyesmi gondoljatok abba bele h simán ott maradhatott volna,de visszajött.. az én nyuszim toy nyuszi volt ami a legkisebb fajtanyuszi és kicsi is marad. régen házinyulam volt.. de már nem mesélek mert túl sokat irtam viszont ha kiváncsiak vagytok másra irjatok és szivesen megirom
2012. jan. 26. 15:21
 6/19 anonim ***** válasza:

"hoz egy sast a hátán"

Na eddig nem gondolkoztam nyúlvásárlásban, de egy sas viszont elég gizda lenne, úgyis a tizediken lakok. :)

2012. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igen a pluszköltség... viszont az midnen állattal együtt jár
2012. jan. 26. 22:10
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért töröltetted a kommentemet, na de mind1. Tudod a nyulakat eredetileg a fazékba akarják tartani és te nem is írtad hogy milyen célból szeretnéd. Hát ennyi.. Szerintem semmi olyat nem tartalmazott, ami miatt töröltetned kellett.
2012. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nemértem én nem töröltem semmit...
2012. jan. 27. 17:24
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom melyik betonbunkerlakó "állatimádó" tyúk kültakarója a nejlonzacskó volt.. akkor bocsi kedves kérdező.
2012. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!