Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért fél ennyire a törpehörcs...

Miért fél ennyire a törpehörcsögöm? (lent)

Figyelt kérdés

Na szóval, az a mostani pokoli bajom, hogy fél tőlem Kegonc :S

A múltkori hörim Muri is ugyanolyan Dzsungáriai törpe volt, de ő lány Kegonc meg fiú...

Nem ez a lényeg, de mind a 2-t ugyanarról a helyről SŐT KETRECBŐL is hoztuk el mind 2-t fél évesen!De Muri ha meg akartam simogatni, akkor odament a kezemhez, ha kaját raktam bele, Kegonc meg nem. :'(


Részletek:


Kegonc Mókuskerekezik pár másodpercig (10-15) , majd megnézi a ketrec elején hátulján oldalán... hogy hol van XD, aztán megint 10-15 mp kerék és megint megnézi... ez Murinál is így volt.. Mert gondolom azt hiszi, hogy most akkor indul valamerre.. De pont felém kerekezik. De amikor körbenéz és látja hogy kirakom a kezem, akkor lefagy, restart és indul, ez egy olyan 3-4 mp is tart. De utánna meg vissza a házon át a mókuskerékbe... :/

De így nem tudom megfogni soha!


2012. jan. 26. 08:42
 1/2 Kriszta55555 válasza:
Velem is volt így lassacskán hozzászokattam a kezemhez,méghozzá úgy,hogy a kezemben adtam neki egy-egy napraforgómagot és szépen kivette :) Lényeges,hogy a kezed ne vessen árnyékot a hörcsögre,mert azt hiszi,hogy valami ragadozómadár,ezért is lehet a lefagyása. Próbálkozhatsz még egyéb finom eledelekkel is a napraforgómagon kívül például narancs belsejét(külső és a cikken belüli héját is húzd le) hogy könnyen meg tudja rágni...hátha bejön! ;)
2012. jan. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom! :)
2012. jan. 27. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!