Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi napraforgómagot lehet...

Mennyi napraforgómagot lehet adni a hörcsögnek?

Figyelt kérdés
Konkrétan dzsungáriai törpehörinek. Alap-kajaként nem magkeveréket adok neki, hanem teljes értékű tápot (VerseleLaga Hamster Complete), így a napraforgó csak nasi. De borzasztóan szereti. Ezzel sikerült a kis "vadállatból" szelíd jószágot nevelnem, pedig elmúlt 4 hónapos, mikor hozzám került az állatkereskedésből. Szóval a kérdés arra vonatkozik, hogy naponta hány szemet adhatok neki úgy, hogy ne váljék a kárára, ne hízzon el tőle? Mit mondanak a tapasztalatok e téren?
2012. jan. 27. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tenyésztettem a hörcsögöket és azt tapasztaltam,hogy napi egy evőkanál bőven elég neki!

Többet ne adj neki,csak módjával,mert rászokik és meghízik!

Igaz egészséges a napraforgómag de olajos is egyben.

Ezért nem szabad neki túl sokat adni belőle.

Én is csak egy kanállal adok neki és nekem is dzsungáriai törpehörcsögöm van.De sajnos már csak egy mert már nem tenyésztem!

2012. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!
2012. jan. 29. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!