Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ilyen ketrecbe lehetne tengeri...

Ilyen ketrecbe lehetne tengeri malacot tartani?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jan. 27. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nem... a kérdésedből adódóan gondolom nem néztél rendesen utána a témának... a gemon.hu-n ezt pótolhatod
2012. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tengericoca 1. be sem férne 2. vizszintesen közlekedik, nem függőlegesen.
2012. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem! Ajánlom figyelmedbe a gemon.ro oldalt, amit az első is írt.
2012. jan. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ez nagyon kicsi, ha megnézed, és még ha fel is mászna az emeltre, ott is csak szűkösen férne el. Inább válasz egy sima ketrecet emelet nélkül, olyan amiben kényelmesen tud mászkálni. Ez amit linkeltél még egynek is kicsi, nemhogy kettőnek:) Mivel társas lények.
2012. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, én tényleg nem értek ezekhez az állatokhoz. Találtunk egy ilyen ketrecet a mamánál és egyik barátnőm tengerimalacot akar, azért kérdeztem hogy ez megfelelne e, de ezek szerint nem :)
2012. jan. 28. 15:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézzetek neki inkább egy nagy alapterületű,viszonylag alacsonyabb ketrecet!

A tengerimalac "talajlakó",ezalatt azt értem,hogy soha nem mászkál függőlegesen,nem ugrál fel-alá mint egy mókus.

Nincs szüksége ezért "felhőkarcoló" ketrecre!

2012. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem. Magasságra elég nagy. de inkább szélesnek kell lennie a ketrecnek. ajánlom a www.azentengerimalacom.hupont.hu oldalt
2012. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 qp_andrás_qp=D válasza:
Nekem kettő malackám van, és egy 60*120as alapterületü ketrecben vannak. És ÁLLANDÓAN szaladgálnak (4hónaposak:). Kell nekik a nagy alapterület. Deh a legjobb, ha a ketrec a földön van, és körbekerítesz egy részt, ahol tud szaladgálni (csak akkor rá kell szoktatni hogy a ketrecbe wc-zzen) es akkor elég egy kisebb ketrec.
2015. máj. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!