Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális ez a tengerimalacnál?

Normális ez a tengerimalacnál?

Figyelt kérdés
Folyamatosan kiugrál a ketrecből...Szeret rengeteget tévézni, naponta többször bejön a szobába (a pofijával kilöki az ajtót), utána pedig a fejével nekidörzsölődzik a távírányítónak és felkapcsolja a tévé, és olyankor körülbelül félóráig nézi, majd visszamegy a ketrecbe, szokott olyan is lenni, hogy elkapcsolja a tévét.) Szerintem eltanulta tőlünk, mivel elég sokat tévézünk. Normális, hogy így viselkedik? Sőt amikor tévézik, felmászik az ágyra és berregő hangokat ad ki.

2012. jan. 28. 03:49
 1/3 anonim ***** válasza:
unatkozik és ezért csinálja... legyen társa!
2012. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

De aranyos lehet:)

Szerintem is csak unatkozik. Foglalkozz vele többet, vagy kicsit tedd érdekesebbé az életterét (rendezd át, tégy be új tárgyakat) vagy esetleg vegyél neki társat, de ezzel óvatosan-nagy szerencse kell hozzá, mert én is a malackám mellé vettem társat (mert nagyon ajánlották) de nem lehet őket együtt tartani, mert folyton verekedtek... ezzel nem akartam elvenni a kedved, csak figyelmezettelek:)

2012. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Társ MINDENKÉPP kell neki, egyedül szenved, annak ellenére is, hogy te boldognak látod és más rossz szokásokat is fölvehet (itató-ketrecrágás, unalmában evés=elhízás stb.)

Az összeszoktatásnál pedig csak pár alapvető intézkedést kell megtenned, hogy ne legyen verekedés! Fontos: csak azonos nemű pajtit hozz mellé!!!

2012. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!