Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nyúltenyésztőket...

Milyen nyúltenyésztőket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszi!:-)
2012. jan. 28. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


ők pestiek, nagyon jók és lelkiismeretesek is!

2012. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 óriás válasza:
kazynyuszi Törökbálinti! Törzskönyves nyuszikat tart. Ja és nem agyon tenyésztett, génbeteg nyuszikat árul. a törpenyuszik 80%-a beltenyészet. Ne vegyetek törpét mert nem éri meg! Én bevállaltam egy óriás kosorrút, nem bántam meg. sokkal erősebb immunitással van megáldva. nem lesz rühes, mint sok törpe. És nem is divat nyuszi. mint a TOY, oroszlánfej,mini kosorrú. Ezeket össze vissza keresztezik, aminek az lesz a következménye, hogy a gének nem stimmelnek. Beteges gnómok keletkeznek. A leválasztásokkal is sokan tévedésben vannak. 8 hetes koráig az anya nyúl még gondozza a gyerekeit. Viselkedési minta,és erősítés. Okosan kell nyulazni! És ünnep lesz a nyuszizás. ennyi!
2012. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!