Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS Hogyan neveljek fel egy...

SOS Hogyan neveljek fel egy egy napos egeret? SOS

Figyelt kérdés
Előre is köszii
2012. jan. 28. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az anyja nélkül csillagászatian kicsi az esélye, hogy egy olyan ember, akinek semmi rutinja sincs, fel tudja nevelni. Rutinosak meg nem is próbálkoznak vele, annyira reménytelen.
2012. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:

Azért nem példátlan hogy sikerüljön. Ha tényleg egynapos, akkor nem érdemes belekezdeni,úgyis sírás lesz a vége, de ha már pár napot megélt az anyja mellett, akkor nem olyan rosszak az esélyek. Az első anyatejben olyan ellenanyagok vannak, amik nélkül a kölyök szervezete nem képes megküzdeni a fertőzésekkel, így ha nem szopott valamennyit, akkor nem sok esélye marad.


Itt olvasd el a "ha nagy a baj" fejezetet. Patkányról szól, de egérre is áll.

[link]

2012. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek, megpróbáltam megetetni, de nem tudom sikerűlt_e :(
2012. jan. 28. 19:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Jajj, és ő mentett egerke, nem tudom evett_e tejet, de már hallani a kis hangjat
2012. jan. 28. 19:40
 5/7 Szervál ***** válasza:
most olvastam a kérdésedet...de azért nagyon rendes vagy,hogy segíteni akartál rajta <3 :)
2012. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anarchy1 válasza:
low 1 egeret???????????????
2012. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett vele? Túlélte?
2012. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!