Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Heló valaki irna nekem egy...

Heló valaki irna nekem egy "étlapot" amit a hörcsögének szokot adni enni pl: hétfő :gyümi, kedd. Igy. :D és egy 43x28x38,5 cm ketrec az kicsi egy hörinek? Nektek milyen höritek van? :DD*-*

Figyelt kérdés
előre is köszi a válaszokat :D
2012. jan. 28. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
ez Mentális probléma?
2012. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Szia, szerintem ez a topik a mentális egészségről szóll, és nem az állattartásról, de a kérdésedre válaszolva, szerintem a ketrec ideális, és nekem két kutyám van(FONTOS: Értelmiségi ember jól tudja, hogy állatot csak párban szabad tartani, méghozzá ugyanolyan nemben)
2012. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves 2.! Ismerősömnek ugyanez az elve volt! Vett is két hím hörcsögöt! Egy hét után arra ébredtek, hogy az egyiket széttépte a másik. Ezen gondolkozz el...
2012. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És még valami! A győztes hörcsög is meghalt, mert súlyos sérülései voltak!
2012. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
5%

2. Vagyok

Én kutyában utazom, a hörcsögöket nem ismerem, az én állataim jól megvannak, gondolj bele, egy hörcsög még depressziós lesz.

2012. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hörcsögök a természetben EGYEDÜL élnek. Kivéve, ha a nősténynek kicsinyei vannak, de amint felnőnek, ismét egyedül fog élni. Tehát nekik ez a normális.
2012. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kicsi ez a ketrec. Egy hörinek legalább 60 cm hosszú és 50 cm széles legyen az otthona, ebben már nagyjából jól is érezheti magát.

Nekem aranyhörcsögeim vannak külön ketrecben természetesen.

Az étrend úgy néz ki, hogy mindent meghámozok nekik és kapnak egy nap: 1 cikk alma, 1 fél jól megmosott salátalevél, 1 karika répa, 1 karika uborka, 1 cikk paradicsom, 1 cikk mandarin, 1 cikk körte, 1 szem szőlő, 1 pici darabka sajt, egy marék hörcsögnek való vitaminos magkeverék

Heti 1-szer kapnak keményre főtt tojást, sült vagy főtt natúr csirkehúst, főtt tésztát.

Heti többször: keksz, dió...stb.

Gyümik közül ehetnek még minden nap: szilva, dinnye, pici banán...stb.

Amit NEM SZABAD ADNI: káposzta, krumpli, karfiol, retek, hagyma, citrom, csoki, olajos/fűszeres ételek, paradicsom zöldje

2012. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én mindennap magokat szotyit kukoricát adok neki és este egy kis zöldség gyümölcs. :D Nekem dzsungáriai törpehörim van.(Mogyi)
2015. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!