Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van olyan, hogy a lány malacba...

Van olyan, hogy a lány malacban, aki már ellett, halva van a pici? Mert azt hiszem vemhes, 2hónpja de nem mozog a kismalac, a hasát viszont nagyon félti..

Figyelt kérdés

°2 Lehet adni a tengerimalacnak karalábé levelet?

°3 A normális tengerimalacpisi-szín milyen?

°4 Megnagyobbodott a fiú malacka heréje,ez lehet azért mert nincs egyutt a nosténnyel úgy vagy mi oka lehet?

°5 A lány malacka amikor ki akarom venni a dobozzukból sikít,keservesen sír,lehet hogy fáj neki valamije,vagy lehet ezért mert vemhes? Nálatok hogy volt?


2009. máj. 30. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Részlegesen válaszolok: A terhest szerintem vidd orvoshoz hétfőn. A pisi sárga. Karalábélevelet én adok neki, mert nagyon szereti, de nagyon-nagyon alaposan megmosva, mert biztos, hogy tele van növényvédőszerrel, és csak nagyon ritkán (évente néhányszor), mert én se vagyok benne biztos, hogy jó-e neki. A karalábé puffaszt, de egy nagyon picit abból is adok neki, mert nagyon szereti, hogy a levél puffaszt-e, azt nem tudom.
2009. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen :DD
2009. máj. 30. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:

1:Igen lehet hogy halva volt benne az ismerősöm malacának is szülletek kis malacok csak egy születtet meg a másik benne volt a hasába halva:(

2:Karalábé levelet lehet ,de a karalábét NEM.

3:Kedves 1ső válaszolo valamit te nagyon nem tudsz a pisijéről a normális színe fehér és tejszerű.

4:Hány éves a malacka ?Lehet hogy csak nő neki mert a malac is nőtt.

5:Szerintem csak fél nyugotan simizd hátha meg nyugszi.


DE MINDENKÉPP VIDD EL A TERHESET A NAGYOBBODOT HERÉJÜT ORVOSHOZ!!!!!!

2009. máj. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2.válaszoló,köszi szépen! Igen eddig ilyen volt a pisijük,és annak a malacnak akinek megvan egy picit nagyobbodva a heréje most olyan mint a sáros víz,amúgy decemberben kaptam a malacot,akkor azt mondták 4hetes,de jóval nagyobb volt mint a most 2 hónapos picijeim,azt hiszem hogy olyan 8-9 hónapos lehet most!

Feltétlenül elviszem őket orvoshoz!

2009. máj. 31. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak a vemhes malac kérdésre válaszolnék.

A nőstény tengerimalacom első vemhességét sajnos nem tudta kihordani, azóta sem tudom, miért. A hímtől elválasztottam, mikor észrevettem, hogy vemhes, de elvetélte a magzatokat, szerintem kb felénél (egy hónap) járt. A picik rendesen megszülettek, halva, nem voltak még szőrösek. Szóval lehetséges. Ez kislány ezután még három, szerencsére egészséges almot nevelt fel.

2009. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

fú,szegény!sajnálom!

Hát nekem kb2 hónapja ellett meg de nem én voltam itthon hanem az anyum,és ő nem meri megfogni a malacokat!Sajnos nem lett időben kivéve a hím,tehát nem tudni h akkor történt-e meg a dolog,vagy akkor amikor átszökött a fiú az anyukához! Volt annyi esze h kitolta az orrával a ketrec tetején az ajtót,felmászott a pokrócra ami rajtuk van(neh huzatott kapjanak) és hát átmászott!Volt h az apum enni adott nekik és nyitva hagyta a tetőt és akkor is átmászott....

2009. jún. 1. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Voltál orvosnál? Mi van a lánymalaccal? Írd meg!
2009. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
HálIstennek nem terhes.Nagyon rendes vagy:D Makkegészségessek!
2009. jún. 3. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!