Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezeknek a fajoknak kell társ,...

Ezeknek a fajoknak kell társ, vagy megvannak egyedül is?

Figyelt kérdés
Japán táncolóegér, csíkos mókus, kopasz tengerimalac.
2012. jan. 29. 14:06
 1/6 nikyyy_ válasza:
23%
Nekem volt egy tengerimalacom.Bár nem kopasz volt.A tengerimalacom elvolt társ nélkül...bár azt nem tudom hogy a kopasz is elvan-e de ha az enyém elvolt akkor lehetséges.Remélem ez segít
2012. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A táncolóegérnek kell társ, a csíkos mókusnak csak akkor, ha bazi nagy helyed van nekik, amúgy elvan egyedül, nem igényel mindenképpen társat. A tengerimalacnak kell társ, függetlenül attól, hogy szőrös vagy kopasz. Lehet azonos nemű is.
2012. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

minegyiknak igenis szüksége van társra!

lehet góhogy azt mondják elvan elgyedül.. de hodd el nem jó semelyiknek

2012. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a tengerimalacokhoz értek, nekik feltétlen kell társ, nagyon társigényes állatok és kínzás nekik a magány. Teljesen más a viselkedése ha van társa néhány szemmel látható különbség ha van társa: több minden megmer kóstolni, nem lesz olyan válogatós, többet fog mozogni (nem hízik el olyan könnyen), kevésbé lesz beteg, nem lesz depressziós, boldogabb lesz, többet popcornozik majd. Azonos nemű társ 6 hónap korkülönbséggel ideális, de a legjobb az ivartalanított fiú malacka lány malackával. Soha ne tarts külön neműket fiú ivartalanítása nélkül!

Természetesen az összeismertetés szabályait tartani kell majd!

Ha malacka mellett döntenél keress meg priviben szívesen segítek mire kell majd figyelned. :)

2012. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tengerimalacom van, viszont nem tudtam, hogy a kopasz tengerimalac is társigényes-e, ezért kérdeztem :). Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszokat! :)
2012. jan. 29. 23:18
 6/6 anonim válasza:
nekem csíkos mókusom volt, egyedül élt.. semmi baja nem volt:)
2012. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!