Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet 2 lány dzsungáriai...

Lehet 2 lány dzsungáriai törpehörcsögöt együtt tartani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hörcsög egyedül érzi jól magát, külön tartsd őket, ha nem akarod, hogy megsebezzék egymást vagy komolyabb bajuk legyen!
2012. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.
2012. jan. 29. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Jobban érzik magukat együtt. Nekem sok hörcsögöm volt már. De összeszoktatni nem biztos, hogy könnyű, az a jó ha már eleve kettőt veszel. Bár nekem sikerült már összeszoktatás is. A kereskedésben is sokan vannak együtt, és általában semmi gond velük.
2012. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2012. jan. 30. 12:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is tesókat vettünk, akik születésüktől kezdve együtt voltak, és mégis elég gyorsan megölte az egyik a másikat, mikor elkezdtek nőni... :S

Szerintem inkább egy legyen.

2012. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wanderer201 válasza:
A mi dzsungáriai hörcsög lányunk elég nagy már vettünk még hozzá 3 db-t (ezek neme tisztázatlan sztem 2 lány 1 pasz)az új lakókat karanténos szoktatással engedtünk be hozzá 2 napig bírta idegekkel aztán rendet tett köztük így megint csak egy van mert elpusztultak mire haza értünk munkából. Ezért ha nem egy állatkereskedésből veszed egyszerre őket akkor nagy oda figyelést kíván az összeszoktatás mivel konkurensként kezeli a másikat.
2012. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dia™ válasza:
ha tesók, igen, ha nem inkább ne próbálkozz!!
2012. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zoe.01 válasza:
Nekem is szétverték egymást, de a fiú lány párosítás se volt balhémentes! Magának való...
2012. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!