Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszik ehetnek csipkebogyót?

Nyuszik ehetnek csipkebogyót?

Figyelt kérdés
Szedtünk az ősszel magunknak,de nem fog elfogyni.Meg lett mosva,ki lett szárítva.A magjai miatt aggódom,h nem okoz e gondot nekik.Vagy lehet nem is ízlene nekik?
2012. jan. 30. 14:16
 1/5 anonim válasza:

Az hogy szereti-e, relatív kérdés, szerintem a nyulak nemigen gondolkoznak ilyenformán a világ dolgairól...


Szerintem különíts egy nyulat és csak annak adj csipkebogyót. Aztán figyeld. Ha szereti és még egy hét múlva is él, akkor adhatsz a többinek is.

2012. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, azon az oldalon, ahol ilyen kérdéses dolgoknak szoktam utánanézni, nem találtam. Viszont minden bogyós gyümölcshöz is írta, h magok nélkül adjuk. Azt konkrétan tudom is, h az alma és a körte magja pl mérgező.

Itt nasinak írja a csipkebogyóHÚST (ami ugye szárított állapotban már nem annyira elválasztható a magoktól): [link]

Szóval nem tudom, de én a biztonság kedvéért ne adnám.

2012. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy szabad neki adni(főleg onnan kerül a szervezetébe c-vitamin), és szeretik is !!!
2012. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ehet! csak addig érdemes szedni, amíg nem csípte meg a dér
2012. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a magot meg ki fogja válogatni, nem eszi meg :)
2012. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!