Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha vágtam egy kicsit a hosszús...

Ha vágtam egy kicsit a hosszúszőrű aranyhörcsögöm szőréből attól nem lesz baja ugye?

Figyelt kérdés
Ha belegabalyodik a forgács, akkor máskor is levághatom azt a kis részt? Mert másképp nem tudom kiszedni belőle.
2012. jan. 30. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezt kérdezték tengerimalacra vonatkoztatva. Valami szőrvágó fétis dúl itt?

Amúgy ne vágj belőle, a hörcsög ki tudja tisztítani a szőrét. Ha nem, akkor nagyon-nagyon öreg, vagy beteg és állatorvoshoz kell vinned.

2012. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehogy öreg, dehogy beteg! :) 3 és fél hónapos aranyhöriről van szó, akinek hosszú a szőre és hátul szokott a forgács beleakadni és belegabalyodik. Meg amikor mókuskerekezik akkor is van egy kis szőrkupac a kerékbe beletekeredve, mert ugyebár hozzáér és felgöngyölödik...tehát az a baj, hogy hosszú szőre miatt belegabalyodik a szőrébe a forgács. És még én se tudom kiszedni, ő meg nem is próbálkozik. :) Szóval kénytelen vagyok olyankor vágni egy picit belőle, ha nem tudom leszedni róla, mert ott lóg egy csomóban hátul neki és eléggé zavaró.
2012. jan. 31. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Tegyél alá A4-es papírokat, meg perlonvattát.

Az nem gabajodik a szőrébe, és nem is lesz olyan hamar büdös, mint a forgács. Állítom, hogy ritkábban kell tisztítani.

2012. febr. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vághatsz belőle nyugodtan, nem lesz tőle depis a höri :) Egy barátomnak is ilyen hörcsöge volt, hogy hatalmas szőre volt, mindig tele volt dzsuvákkal, és a barátom mindig levágta a szőrét rövidebbre, aztán újra megnőtt, és vághatta újra :D
2012. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 2. 21:39
 6/7 hamstergirl válasza:
Nekem is van hörcsögöm,és én is vágtam a szőréből,de nem lesz tőle semmi baja!!!!
2012. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mér ha neked levágják a hajad lesz bajod ? :D
2012. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!