Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpe hörcsögnek nem lesz baja?

Törpe hörcsögnek nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Nem lesz baja a törpe hörcsögömnek ha pl. lego-t megrágja és azt eszi? Nem, nem vagyok állatkínzó nem hagyom enni semmit ilyesmit csak érdekelne mert hogyha elengedem és véletlen megrágcsálja? Tudom azt is hogy nagyon fürge csak kiváncsi vagyok hogy lesz-e baja.
2012. jan. 31. 12:45
 1/2 Platypus ***** válasza:
Az anyag nem mérgező, gyerekbiztosra tervezték. Viszont a műanyagforgács veszélyes lehet. Ha lenyeli és nincs szerencséje, akkor felsértheti a bélrendszerét.
2012. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában csak megrágnak dolgokat, de nem nyelik le. Vagy maximum betömi a pofazacskójába, de késbb mikor előveszi se hiszem hogy megenné :D legalábbis nekem az aranyhörcsögeimmel így volt...
2012. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!