Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel lehet megmérni a tengeri...

Mivel lehet megmérni a tengerimalacot?

Figyelt kérdés
mármint a súlyát?!
2012. febr. 1. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pl. konyhai mérlegen...
2012. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Konyhai mérlegen én nem mérném, mert nem olyan pontosan adja ki a súlyát az állatnak. Nekem állategészségőr volt egy barátom, a kísérleti állatokat gondozta. Ott volt olyan mérleg, amin az állatokat, rágcsálókat lehetett mérni. Kiadta a legkisebb tömeget is. Nem tudom mennyi lehetőséged van ilyenre, de én egy állatorvosi rendelőbe is bemennék, ott biztos van egy mérleg a tengerimalac számára.
2012. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A digitális konyhai mérleg kellő pontossággal adja meg a súlyukat és azt ajánlanám.
2012. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat:)
2012. febr. 1. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi digitális konyhai mérlegen mérjük, tökéletesen pontos.
2012. febr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is digitális konyhai mérlegen mérem...Nem is az a legfontosabb, hogy hajszálpontosan mérjen, hanem az, hogy rendszeresen mérd és időben észrevedd a súlycsökkenést! Erre pedig bármilyen mérleg alkalmas! Esetleg vidd el egy állatorvos (ha budapesti vagy, akkor a SzIE egzotikus osztályát ajánlom a VII. ker. István utcában) és utána otthon is mérd le, akkor leellenőrizheted, hogy mennyit csal a mérleg...
2012. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!