Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rágja a hörcsögöm a...

Miért rágja a hörcsögöm a ketrec rácsát? Nem lesz baja a kis fogainak? :/

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. :3
2012. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Vashiány.
2012. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, általában unalmukban csinálják. Próbálj meg többféle játékot berakni neki, bár még így is rákattannak néha a rácsrágásra.
2012. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hörm, kettő is. Mindkettő rágta a rácsot, pedig volt benn nekik fogkoptató, magok, gyümölcs, mókuskerék, wcpapír guriga, függőágyféleség. Este zavart hogy rágta, ezért kitettem a szobám ajtaja elé. Ez most nem ide vág, de titokban vettem, és apa mondta, hogy vigyem visza, vagy adjam valakinek. Így hát odaadtam a lgejobb barátnőmnek ketreccel együtt, aki azután megsértődött rám, elmondott mindennek és nem szólt hozzám egy hónapig, mert azt gondolta, hoyg azért adtam neki, hogy ők este ne tudjanak aludni.. Amúgy nem lesz baja:))
2012. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán mert rágcsálónak hívják... ?
2012. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kis rágószervesek. :3
2012. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden hörcsög ezt csinálja, az is akinek meg van mindene: pl. az enyéim is. És a fogkoptatóba bele se rágnak akár milyet veszek neki: akár natúr vagy akármilyen ízű, soha nem kell nekik. Nekik jobban esik a ketrec rácsait rágni.
2012. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a rágcsálók többsége ezt csinálja...esetleg vehetsz neki sűrű rácsú ketrecet, az enyémek azt nem tudták rágni. Bár igaz, én neten találtam anno azt a ketrecet, kisállatboltban soha nem láttam sűrű rácsú ketreceket.
2012. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! én arra gondoltam, mint a legtöbb válaszoló, h a fogait koptatja. viszont benne volt az is a fejemben, hogy ki akar szabadulni, ezért rágja a ketrecet...

de most megnyugodtam, mert már tudom, h nem lesz baja a fogainak :)))

2012. febr. 2. 20:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Ó a 'kis' fogai miatt ne aggódj.

Szerintem biztos,hogy a szökési vágy miatt is rágja néhány hörcsög. Vagy azért,mert épp ott koptatja a fogát.


Én vettem neki fogkoptatót és a rácsrágásnak annyi,nálunk ennyivel megoldódott. De a fogai miatt tényleg ne aggódj:)

2012. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!