Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnak lehet olyan...

Tengerimalacnak lehet olyan helye, ahol oldalt nem lát ki?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit nehézkes a kérdés, de úgy értem, hogy fábol van a 4 oldal, azon nem lát ki/át. Az mennyibe rosz neki!?
2012. febr. 2. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2012. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Antimod ***** válasza:

Szeretnek kinézegetni, bár nem látnak valami jól. Ráadásul a levegő is megreked, nyáron nagyon rossz lehet, ha nem szellőzik.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te se örülnél neki. Ő nem növény!
2012. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy túlzottan örülnek neki. Amúgy a tengerimalacok nem látnak rosszul. Téves azaz állítás, hogy nem látnak jól.
2012. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De így szép nagy helye van :)) teteéjre, meg egy függönyt tettem
2012. febr. 2. 14:04
 6/13 Antimod ***** válasza:

Szegényt még felülről is bezárod?

Ha elég magas, nem tud belőle kimászni. De szerintem jobb lenne egy ketrec, amiből kilát.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elég magas igen, de a cocim még magasabb :)) Van ketrec, de nem a legnagyobb sajnos, ez így sokkal nagyobb!
2012. febr. 2. 14:23
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez szörnyű, egyáltalán nem alkalmas tengerimalac lakhelyének. Ha vállalsz egy malacot, akkor vegyél neki egy megfelelő ketrecet, de akár csinálhatsz is fából meg dróthálóból. (Bár a fa egy idő után be fog rohadni.)


Így csak kínozod.

2012. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Legalább 2 tengerimalacot kell tartani, mert nagyon fajtárs igényesek. Azonos neműeket vagy ivartalanított hímet nőstényekkel. Két malackának legalább 80-as kecó kell, de 100*50-tól ideális. Ennél kisebb nem lehet a ketrec. Ha nem lát ki az zavaró neki, ijedősebb lesz tőle és az nem jó. Ha a tetejét függönnyel is takarni akarod akkor azt már nagyon rossz. Persze ha raknál fel fényképet könnyebb lenne elképzelni, de ez egy élőlény nem lehet elzárni a külvilágtól, az élettől és a fénytől...

Szerintem vegyél neki online oldalakról használtan olcsóbban ketrecet megfelelőt és hagyd ez a letakarósdit.

2012. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mekkora kicsi ketrec? Mióta van meg a malacod? Érdemes lenne keresned az interneten egy olyan valakit, aki ketreccel együtt szeretné elajándékozni a malacát! Neked társ is kell és ketrec is, tehát kösd össze a kellemeset a hasznossal! Ha pedig újonnan kell ketrec olcsón, írj privátot!
2012. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!