Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi az a hőmérséklet, amit...

Mennyi az a hőmérséklet, amit még kibírnak az aranyhörcsögök és elviselhető a számukra?

Figyelt kérdés

Pl. ha lehűl a szoba 18-19 fokra az már nem jó nekik? Csak azért kérdezem, mert most nem leszünk itthon 3 napig és szerintem nem lesz bekapcsolva a fűtés, amíg mi nem vagyunk és lehet, hogy így lehűl a lakás most mert elég hideg van kint...

És még1 kérdés: Az egyik hörcsögömet haza fogom hozni. Ketrecben van valakinél. Kocsival leszünk, tehát nem kell vele gyalogolni kint. Megfázhat kb. 2-3 perc alatt míg beteszem a kocsiba?? Vagy ennyit még kibír ebbe az ítéletidőben?


2012. febr. 2. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

18 fok teljesen jó még. Nálunk szinte mindig annyi van, akkor is ha itthon vagyunk, és nem panaszkodtak soha az aranyhörcsögeim :) bélelt kuckóban alszanak, amikor meg felkelnek akkor úgyis mozognak eleget.

Inkább 2-3 percre se vidd ki úgy hogy nem bugyolálod be valamibe, igen megfázhat ennyi idő alatt is. Gondolj bele, ha bent vagy a szobában 25 fokban pólóban majd kimész pár percre a minuszba te is megfázhatsz a hirtelen hőváltozástól. Lehet, hogy nem lenne semmi baja, de ne kockáztass, mer iszonyat hideg van most :S

2012. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, akkor valamibe bebugyolálom majd őt! :)

Többiek pedig remélem nem fognak megfagyni, míg nem érünk haza.

2012. febr. 2. 18:45
 3/6 rabbits ***** válasza:
Szobahőmérsékleten kell őket tartani mert a hörik eléggé érzékeny állatok és könnyen megfázhatnak vagy hőgutát kaphatnak szóval a leghidegebb a 10 C a legmelegebb pedig a 27 C (de ne kínozd szegényt!!!)
2012. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem kínzom őket, 24 fokos szobában vannak! :)

Sikeresen elhoztam Rágcsikát is, jól kibéleltem meleg törülközővel egy hörcsöggömböt és abba tettem bele amíg beszálltam a kocsiba (kb. 1 perc se volt az egész) :)

Mindenki makk egészséges!

2012. febr. 28. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek örülök :) Első voltam amúgy. Boldog hörcsis éveket kívánok! :D
2012. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :))
2012. febr. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!