Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpe nyúl oltása mennyibe...

Törpe nyúl oltása mennyibe kerül? Honnan érdemes venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy törpenyuszit venni, és utána olvastam, hogy kell neki oltás is(ha majd szabadban is akarom tartani), és kíváncsi lennék, hogy mennyire költséges a tartása és ápolása. Hol lehet venni törpenyulat? Előre is köszönöm!
2012. febr. 4. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Oltás ára állatorvostól függően 2500-8000Ft között van és nem csak akkor kell, ha szabadban tartod.

Az első fél évben számolhatsz kb. 50eFt-os költséggel. Tenyésztőtől érdemes nyuszit venni. Ha pesti vagy, tudok ajánlani tenyésztőt is.

2012. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ötven rongy azért egy kicsit túlzás. A kétszeri oltáson kívül inkább csak a felszerelés költsége húzós, a táp és az alom ára nem annyira vészes. Persze ha becsúszik valami és állatorvos segítségére lesz szükség akkor az nem éppen pénztárca kímélő.
2012. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk így állt össze:

Nyúl - 5000 Ft.

Ketrec, itató, alomtál stb. - 14000 Ft.

Furminátor, szállító - 10000 Ft.

Ivartalanítás - 14000 Ft.

Oltások - 5000 Ft.


Ebben nem volt benne még a kaja sem.

2012. febr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek! Gondoltam, hogy nem lesz olcsó mulatság. Igen, első sorban tenyésztőtől szeretnék, és privátban légyszíves írd meg az elérhetőségeit. Köszönöm szépen!
2012. febr. 5. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Oksa :)
2012. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt ingyen volt,mert a városba én voltam a 2.ember aki beoltatta a nyusziját:)

Amúgy itt 3000Ft

2012. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!