Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A degu vagy a patkány az okosabb?

A degu vagy a patkány az okosabb?

Figyelt kérdés
írnátok személyes tapasztalatokat is?

2012. febr. 5. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


A patkány az okosabb.

2012. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
A patkány százszor egyszerűbben tanítható. A deguk közel sem olyan szociálisak az emberrel és motiválni is jóval nehezebb őket.
2012. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó. Nekem volt már nagyon okos degum, hallgatott a nevére, lehetett vele játszani, jelezte, ha valaki jött hozzánk, be lehetett küldeni a helyére...stb. motiválni pedig őket is nagyon könnyű, mert imádnak enni. És volt patkányom is, kettő is, és mindkettő alig akart egyáltalán megszelídülni is, nemhogy hallgasson a nevére. Vagy csak én csináltam valamit rosszul, de tudtommal nem.
2012. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt még hozzátenném, hogy azért degum is volt olyan, amelyik hülye volt és vad. De az biztos, hogy patkányból is van ilyen. Ha vadonélő patkány és degut nézünk, akkor a patkány intelligensebb, de ezek az agyon szaporított kereskedéses patkányok már mások.
2012. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekünk van egy tucat degunk... Nem bírnak megmaradni egyhelyben, sokat verekednek, és zajonganak... De ez azért van mert így elszaporodtak, és túl sokan vannak ahhoz, hogy mindegyikkel egyenként foglalkozhassunk, de az elején, amikor csak 3an voltak, és közülük volt egy kedvencem (DILÓ)ő nagyon közel került hozzám:)))

Szóval én a deguk mellett voksolok mert ők szeretni nagyon tudnak ha normális vagy és csak kettőt hármat tartasz belőlük XD mert sok foglalkozást igényelnek... DE MEGÉRI

és ha foglalkozol velük hihetetlen dolgokra képesek...

Az enyémet akiről már beszéltem, betanítottam arra, hogy mikor vízszintesen tartottam a kezeim, egyikről átmászott a másikra és játszani is szeretett (amikor megcsíptem a két hátsó lábánál akkor felpattant aztán kattogtatta a fogát és teljesen úgy viselkedett mint egy kutya de tényleg! :D SZÓSZERINT játszott velem amikor huzogattam a kezem a földön akkoris mindig támadott(csak játékosan)

és szinte a barátom volt:) bármit tudtam vele csinálni

pl amikor lefeküdtem vele az ágyamba akkor elterült és a hátára feküdt én meg addig vakargattam ameddig el nem aludt és esze ágában sem volt elmenni... békésen szuszogott

szóval hűséges kis állatka volt és sok mindenre betanítottam!!!

meg egyébként bármilyen pózban tudtam etetni:D

ülve is evett sőt még fejjel lefelé is:DDDDDDD

és TVzni is szeretett velem... és amúgy ezt lehet hogy nem hiszitek el de hallgatott a nevére!

mert naponta kiengedtük őket a szobába pár percre és amikor sokáig nem jött elő, csak hívni kellett:)

patkányom viszont még nem volt,úgyhogy össszehasonlítani nem tudnám őket, de ha degut választasz nem bánod meg!

szeretet igényes lények,intelligensek és nagyon szépek. ^^

2012. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!