Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Győrben hol tudok angóra...

Győrben hol tudok angóra hörcsögöt venni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én voltam már 4 kisállat kereskedésben is Győrben, de még soha nem láttam. Pedig kettőt még mindig rendszeresen látogatok. Szerintem neten keresztül tenyésztőt kellene keresned esetleg kis állatmentőket, de nagyon kicsi az esélye, hogy Győr közelében találni fogsz. Online hirdetéseket is nézz át, hátha valaki pont a környéken hirdet. Sok sikert hozzá.
2012. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dr Gaál Péter válasza:

Van a Tihanyi Árpád úton a plaza oldalsó bejárata mellett egy jó bolt, talán Vizek Kertek Világa a neve. Nem túl nagy bolt, de szerintem Győrben a legütősebb.

Profin értenek mindenhez ami úszik-harap-mászik...

2012. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem Vizivilág Stúdió a neve. Neten is megtaláltam, ott vannak fotók, h. milyen hörcsögök vannak. Ezen nem láttam olyat, amilyet te keresel, de nem értek a hörikhez, úgyh. csak a nevüket néztem. :)

[link]

2012. febr. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, h. Vizivilág Stúdió a neve annak, amit a 2. válaszoló írt, ami a Plaza mellett van.
2012. febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, pénteken szerintem megyek is venni, mert jó az aranyhörcsög is ezüst színben
2012. febr. 8. 11:46
 6/7 anonim válasza:
Ez te voltál, Balázs?
2012. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, igen ez én voltam :D
2012. febr. 23. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!