Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit eszik a hörcsög?

Mit eszik a hörcsög?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 20:38
1 2
 11/15 anonim válasza:
45%
embert!
2010. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó: hülye vagy!

Amúgy utánanézhetnél, mielőtt veszel!

Az enyéim minden nap kaptak szotyit,kukoricát,1 héten legalább 3-4x almát, ritkán sajtot.

2010. aug. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcsöt és zöldséget megeszik.Fontos hogy pl:a paradicsom vagy a répa zöldjét vágd ki,mert az állat belehalhat.Lisztkukacot hetente 5 db-ot kell neki adni,persze a hét napjaiban arányosan elosztva.Lisztkukac helyett lehet neki adni fél gyüszünyi darálthúst.Az almát kis kockában add a törpehörcsögnek.Vagy szeltenként.Vagy egyszerűen bemész egy boltba,és veszel neki tápot.Nem tudom hogy tudod-e ezért leírom:minden este szedd ki az el nem fogyasztott ételt!!!De ezekre amúgy rákereshetsz a google-n is.Remélem azért segítettem.
2010. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Hát figyi a hörcsög minden félét eszik...pl gyümiket...gyermekláncfűnek a szárát(nekem a kisállat kereskedésben mondták:))

zapot füvet.... dobozolt magkeverékeket sajt(keveset)

Telföl(keveset)

Zöldség minden nap :D

most csak ennyit tudok ha tudok többet leírom ;)

2010. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ő nem ember ,szóval ami neked finom /pl : csoki,vagy barmi hasonlo/ az neki nem egeszseges.
2013. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!