Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulamnak hasmenese volt...

A nyulamnak hasmenese volt ejjel, de nincs rossz kedve, ugral, eszi a tapot. Mit csinaljak? Vigyem dokihoz?

Figyelt kérdés
Kb 3 cm atmeroju kakifolt volt a ketrecbe. Amugy azota szerintem mar volt normalis bogyoja mert a popsijara van ragadva egy bogyo a kakiba... h megint hasmenese lesz tuti viszem dokihoz. Vagy vigyem mar most?
2012. febr. 13. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Várd meg a következő adagot. Ha normális bogyók lesznek akkor csak valamilyen zöldség, gyümölcs (nem tudom mit adtál neki) meghajtotta. Ha megint folyik akkor az bélhurut és vidd orvoshoz.
2012. febr. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem hasmenés volt, hanem a lágybélsarat kente csak szét.
2012. febr. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vidd. Valószínűleg több ételt adtál neki, vagy túl sok volt a zöldség/gyümölcs.
2012. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az éjjeli bélsár normálissan fogkrém állagú amit nagy szeretettel majszolnak el a tapsifülesek mivel gazdag vitaminokban.
2012. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom, milyen a bélsár. Ez egyértelműen hasmenés volt. Hallottam is, ahogy mocorog a bele..


Amúgy mostmár rendben van, normális bogyói vannak. :)

2012. febr. 13. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogd egy napra széna kúrára! Semmi mást ne kapjon, csak szénát, ez rendbe teszi az emésztését. Egyébként is figyelj rá hogy nagy részben szénát egyen és csak kevés tápot.
2012. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!