Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tisztíthatom le rendese...

Hogyan tisztíthatom le rendesen a malackám fenekét? Olyan hosszú ott a szőre hogy szinte szó szerint lepisili magát, és mindig büdös és pisis ott, hiába mosom le.

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyírni kell azon a tájon a szőrét,egyébként a tengerimalacoknak sajátságos egyedi illatuk van,lehet hogy azt érzed.
2012. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem hiszem, tucsog a feneke.
2012. febr. 13. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig levágjuk azon a részen szőrét, mert lehetetlen tisztán tartani, a vég egy össze nemeszesedett szőrcsomó ami büdös és öt is zavarja.
2012. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is körbenyírtuk a hosszú szőrű malackák feneke körül, legjobb, ha valaki megfogja közben, és valahogy alulról nyírod le. Ha a hátára fordítod, jobban ellenkezik, rúgkapál. És mi adtunk közben pl. uborkahajat, amivel elfoglalta magát közben, és jó élmény volt neki az egész, vagy legalábbis nem annyira kellemetlen.
2012. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kismanók válasza:
100%
Én is egy picit megnyirtam ott a szőrét, de ritkán egy kis alkoholos vattával megtörölgetem neki, az akár fertőtleníti is. Néha nem árt a popsijukat is kitisztítani, mert belemehet a széna, és lehet, hogy nem tud rendesen kakilini szegény, akkor még panghat is a széklet, aminek szintén lehet szaga. Én majdnem elájultam, amikor megláttam, mennyi széna és egy-egy szem csutkaalom is volt a kis popsijukban.
2012. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!