Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell kézhez szoktatni?

Hogyan kell kézhez szoktatni?

Figyelt kérdés

Van egy törpehörim, és azt szeretném tudni, hogyan kell megtanítani neki azt hogy megfoghassam és lehessen a kezemben. mert kicsit harapja az ujjam és szeretném azt, hogy belejöjjön a tenyerembe és föltudjam emelni(úgy hogy nem harap meg).

Segítsetek!


2012. febr. 13. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Kínáld meg valami finomsággal, pl. dióval. Először ketrecben, hagy szokja meg úgy a kezedet, meg előbb-utóbb rájön, hogy tőled jön mindig a finomság. Aztán először úgy is megpróbálhatod kivenni, hogy felveszel valami kesztyűt, hogy ne tudjon még véletlenül se megharapni és akkor így kínáld őt meg valami finomsággal, pl. sajttal is lehet. Aztán előbb-utóbb megszok majd téged és megszeret!
2012. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok: És még az is nagyon fontos, hogy kedvesen, nyugodtan beszélj is hozzá, és simítsd néha meg a hátát, hagy szokja az érintéseidet. Én is így csináltam!
2012. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!