Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol vegyek patkányt? (többit...

Hol vegyek patkányt? (többit lásd alább)

Figyelt kérdés
Szeretnék minél fiatalabb kispatkányt venni tenyésztőtől, hobbytenyésztőtől, vagy bárkitől akinek éppen születtek. Ha ismertek valakit, vagy valamilyen tenyésztőt Budapesten örülnék, ha megosztanátok velem. Vaterát, Expresszt stb. néztem, ott most nem találtam semmit. RICANTA KIZÁRVA! (rossz személyes tapasztalatok miatt) Esetleg Denetrios kennel? Előre is köszi! :)

2012. febr. 14. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A Demetriostól nyugodtan vehetsz szerintem, én is tőle készülök. :) Rendesnek tűnik, eddig minden idióta kérdésemre türelmesen válaszolgatott XD

A másikkal mi a baj, megkérdezhetem? Csak mert őt nézegettem, amikor keresgéltem, hogy honnan vegyek.

2012. febr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
negatív-reklámozni nem szeretek (nem is illik), priviben válaszoltam
2012. febr. 14. 00:46
 3/4 anonim válasza:
0%

Ha van elég pénzed, a parlamentből felvásárolhatnád az összes patkányt! :)


Komolyra fordítva a szót - szerintem bárhonnan hozhatsz fiatalt aki szoktatható.

2012. febr. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

most a terraplázán volt egy eladónő... akinek kopaszpatkányai is voltak... de a simák is nagyon aranyosan odejöttek stb....

amúgy mi a bajod a RICANTÁVAL? mert én pl most hoztam el 2 hete onnan a 2 lánypatimat:)

bár csak az egyiket lehet kivenni a ketrecből... a másik valahogy meg akar kóstolni:)

2012. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!