Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S! Eltűnt a törpehörcsög...

S. O. S! Eltűnt a törpehörcsögöm! Mit csináljak = (?

Figyelt kérdés

Éjszaka mászott ki..A konyhában volt egy külön hely ahova leraktuk mindig éjszakára a ketrecét mert én eléggé rossz alvó vagyok és nemtudnék aludni tőle. Szóval biztosan a konyhában van,mert állandóan bezárjuk az ajtót is.

Néha hallok valami kisebb zajt,néha nem. Arra gyanakszom hogy a konyhaszekrényünk mögé mászott be..De ott kb. 1 cm. hely van..Nem látok be rendesen oda hogy ott bújkálhat-e mert sötét van. Meddig bírja ki kaja/víz nélkül? Raktam már ki neki uborkát..Féleek hogy nem kerül erő..de úgy szeretem:(


2012. febr. 14. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj,biztos kijön ha megéhezik.Szólni kell a család többi tagjának,hogy mindig nézzen a lába alá nehogy véletlen bajt csináljanak.Ha a konyha ajtót továbbra is csukva hagyod könnyebben lehet befogni mintha az egész lakásban mászkál.Azt nézd meg,hogy elérhető helyen ne legyen elektromos vezeték(hosszabbító)nehogy megrágja!

Írj ha megvan:)

2012. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Élve egérfogóval próbálkozz.
2012. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel talán elkaphatod:


[link]

2012. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..meglett:). Este mielőtt aludni mentem még utoljára kiakartam menni a konyhába hátha előbújik vagy valami..amikor kimentem már ott ült egy kis sarokban és várt:D.
2012. febr. 15. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szuper:)Éjszakára már jobban zárd be a kis csavargót XD
2012. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dia™ válasza:
de ha még egyszer eltűnne ahol lehetséges hogy eltűnt rakjatok kaját, ha éhes lesz majd előjön. Az enyém is így lett meg ;D
2012. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!