Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Budapesten (lehetleg a keleti...

Budapesten (lehetleg a keleti pu. Közelében) hol lehet csincsillát kapni? Ahol lehetőleg játékok, stb is vannak.

Figyelt kérdés
Illetve hány hetes kortól lehet elvinni, milyen áron kb?
2012. febr. 15. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de egy állatot készülsz venni elvileg (?), nem egy papucsot. Nem az a lényeg, hogy jó helyről legyen, kézhez szokott, egészséges legyen, hanem, hogy közel legyen? Javaslom, előbb alaposan olvass utána a csincsillatartásnak, egy elég macerás és költséges háziállat!
2012. febr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

...

Nem kötözködésre vágytam, nem írtam, mert gondoltam hogy egyértelmű, hogy jó helyről szeretnék csincsillát venni. Tudom, hogy mire van szükség a tartásához, stb. Azért írtam a keletit, mivel így is 2 órát utaznék érte, utána még ennyit vissza.

Nem hiszem hogy felelőtlen lennék azèrt, mert ezeket a részleteket nem közöltem.

2012. febr. 15. 00:39
 3/10 anonim ***** válasza:
NE vedd kötözködésnek, igaza van. Sokkal fontosabb hogy rendes helyről, kézhezszokott, nyugodt állatot vigyél haza, mint hogy közel legyen a keletihez. Egyébként szerintem közelebb is találsz, 2óra vonat a keletibe az már szolnok-debrecen-nyír1 környéke, kell hogy legyen normális tenyészet arrafele is.
2012. febr. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Keress a neten egy tenyésztőt, biztos akad közelebb is. Kereskedésböl ne vegyél semmiképp állatot...
2012. febr. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha nem írod meg rendesen a kérdést, akkor hogy akarsz normális választ? Attól függetlenül eléggé kételkedem abban, hogy annyira utánajártál volna a dolognak, különben nem kérdeznél olyanokat, hogy hány hetes kortól lehet elvinni, meg mennyibe kerülnek. Ha csak egy abba fektettél volna egy kis energiát, hogy megnézz néhány apróhirdetési oldalt, máris tudhatnád, kb. milyen áron mozognak. Gondolom, hobbitenyésztők oldalait sem nézted, különben azt is láthattad volna, hogy sokan külön kiemelik, hogy el tudják valameddig vinni az állatot.
2012. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#2: nógrád megyében lakom, átszálással 2 óra az út, keresgéltem neten, de itt a környének nem találtam sehol.

Mint írtam, fontos az is, hogy kézhez szokott és nyugodt legyen, sokkal fontosabb, mint hogy a keletihez közel legyen, szállítás szempontjából egyszerűbb, ha közelebb van, ezért írtam. de nem azt, hogy ez fontosabb..

2012. febr. 15. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy mi köze van a csincsillának a játékokhoz??
2012. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csincsillának való játékok, mint pl. a kerék
2012. febr. 16. 08:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugati pu-tó 2 prcre gyalog, az Atlantiszban szokott lenni. VI. Eötvös u 28. Telefon : 06-70-701-7550

De az nem tenyésztő, csak egy bolt.

2012. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem van egy wilson white kisfiúm eladó, ha érdekel. 3 hónapos, kézhez szoktatott, de nagyon tud ficánkolni. Egyébként érdemes a csineket párban tartani. Ha nem akarsz szaporulatot, akkor 2 egyneműt, lehetőleg hasonló életkorban (lehetnek tesók is), ha fiú lány párt szeretnél, akkor érdemes 4-5 hónappal idősebb csajszit nézni, ha 3-4 hónapos fiút néztél ki.
2012. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!