Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Náthás nyuszi? A nyuszim orra...

Náthás nyuszi? A nyuszim orra váladékozik és tüsszög de ezen kívül nincs semmi baja. Utána néztem és ez csak megfázás ha minden igaz. Volt már valakinek hasonló problémája az állatával? Elmúlat-e magától is vagy feltétlen vigyem dokihoz?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen nem volt még szerencsére,de én elvinném biztonság kedvéért.
2012. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minél előbb menjetek dokihoz, nem fog elmúlni magától!

Van nyulakhoz is értő állatorvosotok? Ha nincs esetleg és megírod merre laksz, keresek neked!

2012. febr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már volt ilyennel dolgom én nyúltenyésztőtöl kértem segítséget és azt mondta hogy a gyermekek számára alkalmas orrcseppet adjam neki és igaza lett mert pár napon belül el is múlt a nyuszimnak az orrfolyása és a tüsszögése.( nem kell a legdrágább orrcseppet megvenni!!!!!)
2012. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. febr. 17. 12:49
 5/6 anonim válasza:
Kamila tea. És egy kis pálinka. A nyulaimnak mindig segített, nagyon keveset beledugod az ujjad és lenyalatod vele kb 3szor.
2012. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk is volt. orrát kamillateás meleg rongyal törölgesd meg minden este, és tartsd melegben. hősugárzóval is melegítheted éjjelente. majd rendbe jön! több kaja kell neki és vegyél alpesi gyógyfüvet az állatboltban! ( 1.5 kilót én 1800-ért veszek ) drága de nagyon hatásos minden betegségnél!
2013. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!