Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tudom ez normális? A...

Nem tudom ez normális? A lényege hogy aggodom h nem eszik elegendő mennyiségü kaját

Figyelt kérdés
Arrol van szó hogy van egy aranyhörcsögöm. Adok neki minden nap rendesen gyümölcsöt (amiben elegendő mennyiségü víz van ) , Hörcsi kaját amiben mindenféle magvak vannak. Néha kap egy kis egyebet amit anyukám csinál pl:sajtosrúd,virsli. De én mégis úgy érzem hogy nem eszik eleget. Súlyra méretre teljesen normális. Gondozva is van. De én mégis úgy érzem h alultáplált...
2012. febr. 16. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Rosszul érzed...legalábbis a felsorolt momentumok alapján nincs semmi probléma, egyszerűen csak sajnálod, de a monológodból nem derül ki hogy miért
2012. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azert mert mintha nem enne eleget mintha a magvak meg a gumok nem lenenenek neki eleg
2012. febr. 16. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem eszik eleget, azt onnan látod, hogy fogy. Ha nem fogy, akkor eszik eleget, lényegtelen, hogy te hogy látod :)
2012. febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nkoszi :))
2012. febr. 17. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik hörcsög étkezik egyformán. Nekem többen vannak, persze külön ketrecben és van aki többet eszik, van aki kevesebbet. Van aki sovány, van aki duci. :)) Szóval hörcsögfüggő az egész és ez így normális ahogy van. Mindent adok nekik én is amit csak lehetséges!
2012. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!