Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Haldoklik a kopasz malacom....

Haldoklik a kopasz malacom. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Üdv, tegnap reggel vettem észre, hogy a kopasz malacom, csak fekszik, meg se mozdul, és kb. 5-10mp-nként vesz levegőt. Elvittem állatorvoshoz, adott neki pár injekciót, délutánra már teljesen jól lett, bár kicsit lefogyott. Még ma reggel se volt semmi baja, állatorvos még adott neki 2 injekciót, és most délutánra ugyan az a baja. Fekszik szegény, olyan mintha halott lenne, de 10mp-nként levegőt vesz plusz a teste is kivan hülve. Elég fiatal még , pár hetes, itteni állatkereskedésben vettem.
2012. febr. 17. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

igen a kérdésedben már benne is van a válasz hogy MIÉRT: állatkereskedésben vetted... itt a probléma... állatkereskedésben beteg lehet, vagy tútenyésztett

amúgy fiú vagy lány?

és miben tartod? (ketrec-terrárium)

milyen eledelt kap?

van mindig friss víze+szénája?

van házikója?

van társa? (a kérdésedből úgy olvastam hogy nincsen... ez nagy probléma mert a tengerimalacok igen tásigénylő állatok... mindenképpen vegyél mellé,vagy jobb ha örökbe foghadsu mell még 1-et... nem kell neki is feltétlen kopasznak lennie, egyneműek legyenek vagy ivartalanított fiú egy lány mellett)

jahh a gemon.hu-t tanulmányozd át nagyon alaposan!!!!

2012. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nade a doki nem mondta, hogy mit ad be neki, vagy hogy mi a baja?


Talán megkérdezhetnéd mikor újra elviszed!

2012. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
bocsi előző vagyok... szerintem szedd ki a helyéről... csvard bele egy törülközőbe... és ha lehet akkor kocsival vidd a dokihoz!
2012. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
bocs első vagyok:)
2012. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Doki aztmondta valami mérgezés lehet, de akkor mért lett volna jobban tegnapra? Terráriumban tartom, mindig van friss vize, szénája, házikója is van, Hideg sincsen.
2012. febr. 17. 14:31
 6/18 A kérdező kommentje:
eledelt is ott vettem, ahol a malacot
2012. febr. 17. 14:31
 7/18 A kérdező kommentje:
dok icsak 5-6 között rendel. úgyvittem ahogy mondtad, törölközöbe tekerbe
2012. febr. 17. 14:40
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

hááát a terrárium nem annyira jó neki

a ketrec sokkal jobb mert jobban sellőzik és nem rekednek be a szagok... de ennek is minimum 100x50-esnek kellene lennie... meg tényleg kell mellé társ

jahh a problémához visszatérve.. tegnak csak az inyekciótól volt jobban.. de ennek a hatása elmúlt

a tápjában meg semmiképp se legyenek magvak.. a magvak a madaraknak való télen ... neki ilyen préselt táp kell pl én ilyen adok a malacaimnak: [link]

2012. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
jahh első voltam bocsi
2012. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
meghalt :(
2012. febr. 17. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!