Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Allergia? Kijöhet nálam 4...

Allergia? Kijöhet nálam 4 hónap tengerimalac tartás után allergia a szőrére?

Figyelt kérdés
Allergiás és aszthmás is vagyok. De jóformán tünetmentes évek óta. Allergiás vagyok szinte minden állat szőrére, mégis évekig aludtam macskával is. Több mint egy hete folyamatosan bedugul az orrom, az orrcsepp folyton nálam. Mindegy hogy munkában vagyok vagy itthon, amint elmúlik a hatása, dugul be újra teljesen. Nagyon megijedtem, hogy mi van, ha ez nem is megfázásos tünet, hanem a malackám miatt van. Segítsetek légyszi!
2012. febr. 17. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

jajj hát lehet hogy allergiás vagy rá.. vagy lehet hogy a faforgécs porára

vegyél fapelletet... vagy valamit ami nem poros

jahh és a kérdésedből adódóan asszem csak 1 malacod van.. evvel az a gnd hogy nem szabad őket egyedül tartani mert társas állatok és egyedül depressziósak lehetnek

amúgy a gemon.hu-oldalt olvasd át alaposan

2012. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre egyedül van, igen sajnos. De eddig semmi bajom nem volt tőle. Remélem elmúlik, nagyon szeretem, nem tudnék megválni tőle. :'(
2012. febr. 17. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:

mindenképp szerezz be mellé még 1-et.. a legjobb ha örökbefogadsz egyet a ragcsmentok.hu-tól:)

jahh am első vagyok:)

és mondom csréld le a forgácsot valamire ami nem proros...

amúgy csinálhatos azt hogy ha tudsz akkor veszel ilyen újság darabolót és abból csinálsz ilyen összedarált újság forgácsot és azt rakod alá:)

vagy fürdőszobaszőnyeget is lehetne talán:)

2012. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ki kéne próbálnod, hogy 2 napig máshol alszol. Tesztelni hogy úgy bedugul e az orrod.


Mert ha veszel még egy malacot és reggelre megfulladsz, az már nem olyan kellemes.

2012. febr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképp utánajárok mi okozhatja. De igazából bármi sajnos. Maga a malac, a forgács, a széna, esetleg hogy vizes a fal. Pici a szoba, szóval minden kihathat a levegőjére. :(
2012. febr. 18. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg, hogy kiteszed a fürdőszobába pár napra ketreccel együtt. Hogy ne legyél vele egy szobában.
2012. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ÚJSÁGPAPÍRT NE TEGYEN SENKI A MALACA ALÁ, MERT MÉRGEZŐ!


Nem tudom miért kell ilyen hülyeségeket tanácsolni...


Egyébként az allergia bármikor kijöhet, de nem hinném, hogy ez a bajod, mert a munkahelyedre gondolom nem viszed magaddal! Megfázásos időszak van...


A malacod mellé pedig tényleg szerezz be egy társat, ha nincs rá lehetőséged, ajándékozd oda olyannak, akinek van! Önzőségből ne tartsd meg, mert neki attól még nem jó, hogy te szereted!


Ha pedig szeretnél mellé egy társat örökbefogadni, ne fordul a rágcsamentőkhöz, mert már nem működő szervezet! Írj nekem nyugodtan egy privát üzenetet és segítek!

2012. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!