Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kell megtanítani a...

Hogy kell megtanítani a hörcsögöt hogy használja a mókus kereket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Simán tedd be neki a terráriumba.

És be fog menni magától.

2012. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hááát ha nem megy be magától akkor nem jó a mókuskerék... de ez simán lehet

ilyen kellene venni neki [link]

[link]

2012. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2.-nak ez meg mi? x""D
2012. febr. 20. 18:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Az egyik hörink nem használta a kereket. Csak kívülről hajtotta a kezeivel. Pedig az anyukája, és a tesói is tusták használni. Szerintem csak nem szerette. Van ilyen személységű höri. Ők sem a tankönyv alapján viselkednek mindig.
2012. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kedves kérdező án vagyok a 2. és elárulom hogy az egy hörcsögnek való futókerék amiben nem törheti el a lábát és nem cseszi el a gerincét (bocsánat h kibuktam)!! ilyen futókerék kell neki!
2012. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az enyémek ebben játszanak:

[link]


Előtte más fajta volt nekik, ilyen ketrechez illeszthető, abba nem nagyon játszottak.De mióta megvettem nekik ezt a fajtát,mindegyik úgy hajtja, hogy öröm nézni. :)) És a mérete is jó nekik, nem kell görnyedniük benne.

2012. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Általában a hörcsögök tudatosan használják,beteszed megszimatolják és használják is..olyan is van aki kívülről hajtja (nekem is volt ilyen hörim).

Egyszer az egyik hörcsögöm az Istenért sem akart belemenni, beleült,abba evett,ott mosakodott de meg nem mozdította volna. Egyszer belevezettem rágcsával a mókuskerékbe, odatettem a kezem,hogy ne tudjon kijönni és a rágcsát tartottam felette/kívül és elkezdte hajtani.. pár másodperc múlva elvettem a kezem és hajtotta tovább:D

Aztán abba se akarta hagyni..rákellett kicsit vezetni,hogy-hogy is kell használni

2012. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolsónak!!

köszí ez jó!! : D

a 2.nak- ne vedd már fel csak megkérdeztem miaz -.-"""

2012. febr. 21. 18:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit,majd írj,hogy nektek bevált-e:D
2012. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mennyi idő volt míg így megtanítottad? : D
2012. febr. 21. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!