Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki segítene?

Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Szeretnék kis rágcsált venni. de nem is egeret és nem tengerimalacot és nem is hörcsögöt. Nagyon tetszenek nekem az Ürgék de itthon védet állattok tudna nekem valaki segíteni hogy hozzá hasonlót vegyek!!?

2012. febr. 20. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Csincsilla vagy csíkos Mókus?:)
2012. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
degu?
2012. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

húú nem is jutottak ezek eszembe :))

É mókust hol lehet venni ??

Kis állat kereskedésben ugye nem ??

2012. febr. 20. 17:26
 4/7 anonim ***** válasza:
ne vegyél mókust, olyan könnyen meghalnak és egy csomó hely kell nekik
2012. febr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt bármit veszel, azért nézz utána a tartásuknak meg az igényeiknek. Ha ráguglizol bármelyikre, minden fontos információt megtalálsz róluk, például tenyésztőket is, ahol lehet kapni.
2012. febr. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm !!

Igen tudom és nézegetem is őket hogy mik kellenek még

2012. febr. 21. 13:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom,hogy bármelyik kisállat mellett döntesz,ne állatkereskedésből hozd őket. Vagy csak ha megbízol az eladóba.

Itt van 6 kisállatbolt,de azok közül csak egy nőben bízok meg,mert a többinek csak a haszon a lényeg és lényegtelen az,hogy pl testvérek/rokonok pároznak a lényeg,hogy elvigyék onnan és fizessenek érte,így akár a kisállat rövidebb életű is lehet.


Esetleg amit még nem írtak az a patkány.


Bármi mellett döntesz nézz utána,mert nehezebb a tartásuk,mint azt egyesek gondolnák.

2012. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!