Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom megnézni, hogy a...

Hogyan tudom megnézni, hogy a nyuszimnak tokája van?

Figyelt kérdés
Hogy lehet megnézni,hogy a nyuszimnak tokája van,hogy lehet kitapintani mert eléggé daginak néz ki de nem tudom hogyan lehet megnézni,hogy van-e tokája.Lógófülű nyuszi féle de nem fajtiszta.
2012. febr. 22. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Amikor lefekszik látod-e, hogy a lábára rágördül a toka? Na, így tudod megnézni. Egyebek iránt a lógó fülüeknél tenyésztési hibaként is előfordul, hogy tokásodnak, mert lazábbak a szövetek.
2012. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké,majd így megnézem.Köszi.
2012. febr. 22. 10:41
 3/3 rabbits ***** válasza:
Úgy ,hogy megfogod a álla alatt (feje) és ha ott érzel valami bőr féleséget akkor biztos van de az nem baj ,hogy van neki tokája mert az nem testmérettől függ hanem az öröklésről mert hogy van tokája akkor azt örökölhette a szüleitől.
2012. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!