Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A malackám 2 napja folyton a...

A malackám 2 napja folyton a nemi szervét nyalogatja és azóta észrevettem egy kis lila foltot a kukija körül, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Legalábbis úgy tűnik, hogy azt, had ne mondjam mire emlékeztet, de nagyon sokszor csinálja, még akkor is amikor kiveszem,magamhoz ölelem, mert eddig mindig olyan nyugodt volt, elaluldt az ölemben sokszor, most meg csak nyalogatja magát.
2012. febr. 23. 05:51
 1/3 anonim ***** válasza:

malacok.hu


Fel tudod velük vennia kapcsolatot minden nap irnak mikor gép közelben vannak! Nagyon sok hasznos dolgot mondanak!Itt mindenki jó formán találgat vagy azt írja, hogy: vidd el orvoshoz!


Kérdezd meg őket! :)

Nagyon sokat segítenek! :) Hidd el!!

2012. febr. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg is keresem a honlapot.
2012. febr. 23. 06:15
 3/3 anonim ***** válasza:

A malacok.hu télleg egy nagyon jó oldal én is ott találtamrá mindenre a tengerimalacaimról, habár nekem nem abesszín tengerimalacaim vannak.De ez már más történet.

szóval télleg egy nagyon jó oldal:)

2012. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!