Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet tőle valami baja? (nyuszi)

Lehet tőle valami baja? (nyuszi)

Figyelt kérdés

Ma reggelre ezt alkotta az én édes drága nyuszim:

[link]


Hónapok óta megvan neki az a szőnyeg, eddig nem bántotta, most meg szétszedte... Lehet tőle valami baja??


2012. febr. 24. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez semmi, az enyém ennél sokkal durvább :D

Nem lesz tőle baja! Viszont lehet, hogy érdemes lesz kivenned a szőnyeget, mert tovább fogja bontani!

2012. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

az a baj, hogy az állatorvos javasolta a szőnyeget, mert a sarka sebes volt, és valószínű volt, hogy azért, mert műanyagon volt korábban...

Szóval nem tudom, mi legyen, mert a műanyagon nem lehet, a szőnyeget meg bontja....

2012. febr. 24. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:

faforgács??

vagy wc papír/háztartási törlő?

vagy raj alá törülközőt/fürdőszobaszőnyeget

amúgy szerintem azért bontja mert unatkozik

2012. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pusztán a műanyagtól hogy lehet sebes? Az én nyuszimnak nincs a ketrecében más (igaz nem is tölt sok időt bent, mert állandóan szabadon van), de amikor ivaros volt és jelölt, akkor java részt bent volt és nem volt ilyen gondunk.
2012. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sarokkopása van sajnos, ami önmagában nem baj, csak 2 hónapja felszakadt neki, és akkor javasolta a doki a szőnyeget...
2012. febr. 24. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha sarokkopása van neki, hagyd bent mindenképp, mert súlyosabb is lehet a műanyagtól, ahogy az orvosod is mondta. Lehet kapni nyuszik alá olyat, hogy alomszőnyeg ( [link] ), de igazából a szőnyegtől sem lesz baja, az enyém is pusztítja a rongyszőnyegem :)
2012. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szőnyeg apró rostjai elzárhatják a belét. Ezt a szőnyeget szerintem gyorsan vedd ki, mert ez így nem megoldás...
2012. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az én nyuszim a pattogós labdából evett, lehet vmi baja.?:OO
2012. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!