Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulak tudnak pukizni?

A nyulak tudnak pukizni?

Figyelt kérdés

Nyuszimat figyeltük ma reggel, és olyan hangokat adott a pocija, mint nálunk, embereknél, amikor mocorog a hasunk hangosan.

Aztán most egy órával később, itt feküdt mellettem a szőnyegen, és hirtelen tök büdi jött felőle... Létezik, hogy fingott??


2012. febr. 25. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam/éreztem, hogy az enyém pukizott tőle. De tény, hogy eddig 1x terhelte meg a pociját. Ettől persze pukizhatott a tied, pláne ha kluttyogott a pocija :)

Mit kapott tegnap? Zöldségre, gyümölcsre gondolok..

2012. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugyanazt a zöldséget, amit már 1 éve minden este kap :) Semmi újdonság nem volt benne...
2012. febr. 25. 09:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Oksa :) Figyeljétek azért a bogyóit és a kedvét, nehogy esetleg a szőr legyen a ludas a dologban...
2012. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés, egyelőre rendben van minden, sőt mostanában rosszabb, mint eddig bármikor :)
2012. febr. 25. 09:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz semmi baj :)
2012. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyuszi nem tud szellenteni, azért is kell vigyázni, hogy ne adjunk neki olyat zöldséget, vagy más eleséget, ami felfújja. Ha büdöset éreztél, és a nyuszid még fiatal, vagy nem fiatal, de ivarzik, akkor annak a szaga lehet. Mi "kávészagnak" hívjuk, mert arra hasonlít :D
2012. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 éves ivartalanított bak....
2012. febr. 25. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:
A nyuszik nem tudnak sem hányni, sem büfizni, sem szellenteni!
2012. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!