Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem lehúzás ez egy kicsit?...

Nem lehúzás ez egy kicsit? (nyuszi)

Figyelt kérdés

Nyuszimat hasmenéssel vittük állatorvoshoz tegnap. Nem a szokásos dokinkhoz, mert ő hétvégén nem rendel, és SOS máshova kellett vinni.

Tegnap megmérték a lázát, kapott egy antibiotikum injekciót. Fizettem érte 4000-ret... Mondták, hogy még ma meg holnap vissza kell vinni, még 2 szurira. Megkérdeztem, mennyibe fog kerülni, azt mondták 1000 Ft alkalmanként.

Erre ma mentünk, és 2000-ret kértek el érte. Én meg nem mertem reklamálni, mert nem vagyok olyan, meg milyen már az, hogy kötekedni kezdek az állatorvossal, hogy de tegnap csak 1000-ret mondott... Nem lehúzás ez egy kicsit??? Mit gondoltok? persze, nem sajnálom rá a pénzt, mindent megteszek a nyuszimért, hogy jól legyen, de ez valahogy mégis kicsit túlzás nekem


2012. febr. 26. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem mi priviztünk tegnap :)

Nem gondolnám, hogy lehúzás, a kutyáknál pl. ránéznek, még nem is csináltak semmit, de már 4000Ft-nál tartunk. Ez ráadásul hétvége, ügyelet stb.

2012. febr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, mi priviztünk :)

Csak nem értem, miért mondott akkor kevesebbet tegnap... Ha ennyit mond, akkor úgy készülök, és elfogadom... Csak így elég bosszantó, hogy a dupláját fizettem, mint amire számítottam

2012. febr. 26. 14:46
 3/8 A kérdező kommentje:
A megszokott dokink nem is kér pénzt, ha nem kezeli, ott tök rendesek... Mikor a lábával hordtuk hetente, volt, hogy az átkötözésért se kértek egy forintot sem...
2012. febr. 26. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, az persze már más kérdés, hogy miért mondott ennyit és miért lett duplája.

Nálunk is úgy van, hogy nincs vizsgálati díj a nyuszimnál, pl. a jómúltkor atkás volt a füle, csak a neostomosant kellett kifizetni, semmi egyebet.

2012. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor kellett volna szólnod,ez nem reklamálás..csupán mondod/megkérdezed,hogy 'nem 1000ft-ról volt szó?'

Aztán elmondjda,hogy miért 2000Ft-ot kért..lehet kapkodott sietett ezért rosszul mondta stb. Ezt ott kellett volna megkérdezned..így nem mondhatom azt,hogy lehúzás.

2012. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehúzás. Mi is jártunk injekcióra. Alkalmanként 2000 volt. Az első alkalommal a diagnózis felállítása után fizettünk 3000-et. Gondold el, hogy ebben benne van a hely világítása, tisztán tartása, az orvos megélhetése, és a gyógyszer maga. Így egyátalán nem sok.
2012. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De igen. Borzalmas, amit az állatorvosok művelnek, ránéznek, mondanak valamit, és már perkálhatsz 5 rugót. Arról nem is beszélve, hogy némelyik fel se ismeri, csak a kutyát meg a macskát. Nagyon nagy lehúzás, amit csinálnak, én biztos elküldtem volna a p****ba a helyedben.

Van egy kettő, amelyik normális, és nem csak a pénzre megy, hanem azt érzi lényegnek (ami a munkája is), hogy meggyógyítsa az állatodat. De ezek vannak kevesebben, az egyszer biztos.

2012. febr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az idősebb kutyámmal jártam így a hátsó ja nem valami jó viszzük mindig állat orvoshoz! De az orvos meg halt!Áldott legyen neve!

2 héttel később a kutyánk nem tudott lábra állni azonnal hívtuk az állat orvost (új jött a faluba) kapott 2 inekciót 21 ezer forint nem sajnálom rá a pénzt mert az a kutya a családunk része de akkor is! Márt 21 ezer forint! Hehe de még mindig él a kutyánk ez 1 éve volt! :D

2012. febr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!