Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfogja szokni a törpehörcsög...

Megfogja szokni a törpehörcsögöm? (lent)

Figyelt kérdés
már egy ideje megvan és most vettem neki házikót és beraktam nézegette de aztán a forgácsba aludt el megfogja szokni hogy ott kéne aludnia vagy nem ? mert ha nem akkor feleslegesen vettem neki
2012. febr. 26. 15:24
 1/9 titak ***** válasza:
Tedd ki egy kicsivel hüvössebb helyre és mindjárt beköltözik.
2012. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb be fog költözni. Az én aranyhörcsögeim még aznap beköltöztek az újonnan vett házikóba. Azóta mindegyik a házikójában alszik, jobban érzik így magukat hogy van házikójuk.
2012. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ugye fog ott aludni?hidegbe nem nagyon akarom kirakni meg hurcolászni nehogy baja legyen
2012. febr. 26. 18:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Törpehöriknek nem ismerem a viselkedésüket, de az én aranyhörcsögeim mindegyik a házikójában alszik!

2012. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az a helyzet, hogy a dzsungihörcsögök nem viselkednek ugyanúgy, szal 50-50%. Három hörim van (külön ketrecekben), a fiú a forgácsban csövezik, a lányok használják a házat, az egyik lány sokszor fönt van nap közben, a másik kettő inkább alszik, az egyik szelíd, szereti, ha simogatom, a fiú elszalad, a harmadik pedig csörög és támad, van, az egyiknek az uborka, másiknak a kukorica, harmadiknak meg répa a kedvence (napraforgómag után persze...) szal nagyon különböző személyiségeik lehetnek:)
2012. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az én hörcsögöm nagyon cuki és hála az égnek ma egész nap a házikójába aludt ti ha simogatjátok akkor egy helybe megáll?mert az enyém folyton mozog főleg este, ha nappal felkel és kiveszem akkor nem megy el hanem hadja hogy simogassam :)
2012. febr. 27. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
az enyéimnek egy öt perc után elegük van, és akkor harapnak:D (de nem véreset, csak szólnak, hogy elég volt mára). addig viszont megáll a kezemben, és tűri a simogatást, egyik tenyeremből átmegy a másikba stb. ha viszont odatartom a tenyeremhez a gurigát, akkor azonnal bechekkol a kéz-ketrec repülőjáratra:D (kommented előtti legutolsó vagyok, most innen nem látom a számot)
2012. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, tuti, hogy be fog költözni a házikójába, csak egy kis időt kell neki hagyni, amíg megszokja.

Az én hörcsögeim is megszokták pár napon belül.

2012. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. márc. 1. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!