Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora a tengerimalacotok...

Mekkora a tengerimalacotok kis háza? Mekkora kis ház kell egynek és ha akarnak bele férnek 2-en is? Hogy készítettétek (akik otthon barkácsolták, de a méret lenne a lényeg)? Mekkora ajtó van rajta?

Figyelt kérdés
Nagyon hálás lennék ha valaki leméricskélné nekem:) Csinálni akarok egyet 2 malacnak, lehetőleg valami ikermegoldást vagy 2 kicsit, de a mérettel gondom van. Csak vagy 2 kis ház méretet találtam de nem vagyok benne biztos hogy jó e. Tudnátok segíteni?
2012. febr. 26. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezeket a fórumtémákat, fönt a keresésnél rá tudsz keresni a pl. "ház mérete" szavakra. Sok ötletet fogsz találni!

[link]

Azonban valószínűleg csak addig lesznek a házban ketten amíg új nekik a környezet, félnek. Egy ház az ő saját területük, olyan mint egy embernek a szobája.

2012. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Persze mindegyikőjük kapna külön csak ha "vendégsereg" jön akkor gondoltam hogy jobb ha az egyikbe legalább kényelmesen elférnek 2-en is:)
2012. febr. 28. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:

" "vendégsereg" jön " ???

Ezalatt pontosan mit értesz?

2012. febr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy egy pár gyerkőc meglátogatja tesómat. Kicsit elég erős hangjuk van és így gondolom nekik is jobb lenne:) Csak ennyit. Nem zaklatják őket vagy ilyesmi mert tudják hogy különben kezük törik :P
2012. márc. 3. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, így már értem, azt hittem, hogy a vendégsereg más állatokat jelent! Így teljesen jó az ötlet,sikerült házat csinálni?
2012. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dehogy :D Porontyokat már nem szeretnék, elég volt ez a 3 váratlanka is. A kis ház tervben megvan de teljes valójában még várat magára sajnos. :)
2012. márc. 6. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!