Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha terráriumba szeretném a...

Ha terráriumba szeretném a törpehörcsögeimet rakni, akkor abba is ugyanúgy rá lehet tenni az itatót, futókereket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Akkor a földre állíthatós kerék kell, az itatóhoz pedig tapadókorong (bár, ezt sokszor leszedik, megeszik, úgyhogy a szélére kampóval szokták rögzíteni).

Kérlek, ne tartsd őket együtt. A hörik nem társas állatok.

2012. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tartsd őket együtt nyugodtan, nem lesz semmi bajuk.

Csak az esetben kell külön tartani őket, ha testvérek, mert génhibás utódok születnek.

Ha meg ugyanolyan neműeket tartasz együtt, és nem veszekednek, semmi bajuk nem lesz együtt.

Tenyésztőként én is együtt tartom a saját páromat és mindig együtt alszanak, sosem bántják egymást.


Terráriumba olyan mókuskereket árulnak, aminek talpa van, itatóból pedig olyat, amit dróttal lehet a terráriumra akasztani.

2012. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És vigyázz, hogy eléggé magas legyen a terrárium, mert nekem mindig a keréken szökött ki... alul lefékezte odahordott alommal, majd felmászott rá és már kint is volt. Nagyon okosak, ha szabadulásról van szó... :-)
2012. febr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a helyzet, hogy 2 hörcsögöt kapunk, én mondtam, hogy 1 legyen, de aki ajándékozza, csak kettesével adja. Remélem nem lesz semmi dond. Az egyik ismerősömnél is ketten vannak, és nincs velük gond. Szép nagy terráriumuk lesz, a szökésre pedig majd figyelek.
2012. febr. 29. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!