Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ugró egeret lehet otthon tartani?

Ugró egeret lehet otthon tartani?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mennyibe kerül egy ilyen állatka???

[link]


2012. febr. 29. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nagy hely kell hozzá, hogy jól érezze magát, az az igazán drága. Az állatkát már néhány ezer forintért lehet kapni, csak nem sok helyen van.
2012. febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem a barátom álma egy ilyen jószág most lesz a szülinapja!Gondoltam hogy veszek neki eggyet van egy nagy akváriuma úgy kapták most űresen áll ezért gondoltam egy ilyenre persze vennék házzá mindent ami kell! :) Jártas vagyok a kis állatkákban de az egerek hát egészségére! :S :D
2012. febr. 29. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Mekkora az az akvárium? Legalább 100 cm hosszú hely kell nekik. És kettőt érdemes tartani, egyedül rosszul érzi magát.
2012. febr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt pontosan nem tudom nagy halak voltk bene bőven elférne akkár kettő is még ugrálni is tudnak benne :D
2012. febr. 29. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:

először is hány éves a barátod? mert ha még "gyerekek" vagytok akkor ezt meg kellene beszélni a szüleitekkel...

tényleg minimum 2-őt kell tartani belőlük.. és a terrárium meg minimum 120cm hosszú, 80cm magas és 50cm széles legyen...de ezek az állatkák nem nagyon szelidíthetőek.. szerintem inkább vegyél neki 2 mondol futóegeret... ők is nagyon aranyosak... nekik 80x30x50-es terrárium a minimum... de még olvasgass a tartásukról

2012. febr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk!
2012. febr. 29. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Szüleimnek is volt ilyen állatkájuk mielőtt megszülettem:)
2012. febr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hm. :P És mennyi be kerül egy pontosan??
2012. márc. 1. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!