Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tapasztalat torpenyuszikkal?...

Tapasztalat torpenyuszikkal? Etetés, szoktatás, szokasaik?

Figyelt kérdés
Van egy torpenyuszim... egy akvariumba tartottam egy hetig amig elkeszult az olja. tobbszor adok neki egy nap enni szénát es magvakat is, mindet megeszi. Szerintem kevesebbet kéne ennie, de ha nem adok neki akkor koveteli.Mi a teendo? Most mar az óljában van, de elkerítettem egy kisebb reszbe hogy szokja meg a pisihelyet, ez jo ? igy megtudja szokni hogy hova kell jarni pisilni ? Jaj es nagyon kivancsi ezert mindenhova fel akar menni es az olbol is ki akar jonni, mit tegyek? Az utolso kerdesem pedig hogy itt ott rajon olyan roham hogy villamgyorsan szaladgal meg ugral ide oda ? ez termeszetes ? a valaszokat elore koszonom :)
2012. febr. 29. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Napi kétszer 1-1 maréknyi tápot adj neki enni. De ne magvak legyenek, mert attól csak hízna. Cuni Complete Versele Laga a táp, amit javaslok. A kajakövetelésnek ne higgy! Viszont széna mindig legyen előtte.

A pisis helyet jól csináltad. Meg fogja tanulni. A rohangálásból gondolom, hogy kicsi még, ezért azt mondom neked, hogy lesz egy időszak fél éves kora körül, amikor össze-vissza fog pisilni, de majd leszokik róla, ha ecettel feltörölgeted a másik pisi helyét.

És igen, a rohangászás jó: egészséges, vidám kisnyúl. :)

2012. febr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt a nyuszim. Nézd meg, hogyan rohangált. http://www.youtube.com/watch?v=_PIUQf_3n4k&feature=plcp&cont..
2012. febr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akármennyi szénát tennék elé mindet megenné:) Na az én nyuszim is így rohangál csak sokkal hosszabb ideig, de megnyugodtam ha ez természetes :)Kis huncut amugy nagyon szeretem :)
2012. febr. 29. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szénából bármennyit tehetsz, főleg azért, mert jót tesz a fogainak. Én is imádom az enyémet, annak ellenére, hogy vannak rossznyúl napjai is. :D
2012. febr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!