Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek tetszenek ezek a...

Nektek tetszenek ezek a kisállat felszerelések? (Linkek és bővebben lent)

Figyelt kérdés

Épp most rendeltem az egyik aranyhörimnek egy ilyen ketrecet (jelenleg csőrendszeres van neki kisebb méretű és ezt akarom lecserélni mert már nehezen tud a csőben megfordulni), szóval helyette ezt kapja meg: [link]

Egy másik aranyhörim akinek emeletes nagy méretű ketrece van valamint van neki egyébként csőrendszer + házikó + mókuskerék, kap még egy ilyen hintát: [link]

És kedveskedek még 1 aranyhörimnek akinek nagy méretű otthona van emelet nélkül + házikó + mókuskerék + cső van neki, kap még egy ilyen csúszdát: [link]


2012. febr. 29. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van 1 aranyhörim,fiu(neve:süti)!mindene megvan:ketrec,mókuskerék,ház...Szerintem örülni fognak neki!!jó hörizést!! :)
2012. febr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. febr. 29. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne pontozz le emiatt, de a véleményem lehet nem fog tetszeni:


- Nekem a ketrec azért nem tetszik, mert túl zárt. Valahogy nyitottabban szeretem a hörcsögketreceket. Nem tudom, hogy jó lenne e ez a jószágodnak?

- A két kiegészítőt butaságnak tartom, mert nem biztos, hogy használják majd. Ehelyett ha egy új kis házat vennél, vagy valami mást.


De ez csak a véleményem, te döntesz

2012. febr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 titak ***** válasza:

Röviden: NEM - de nem az én véleményem a fontos. Kérdezd meg a höriket.

Nekem is van 1-2 hörim (az utolsó népszámláskor 23 volt:S), de csak természetes anyagokból készült cuccaik vannak.


(engem lepontozhatsz)

2012. febr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, szeretni fogja a hörim, mert van még néhány hörim, akiknek ilyen ketrece van és nagyon praktikus, a forgács nem hullik ki belőle, nagyon könnyen tisztítható és nem utolsó sorban nagyon tágas a ketrec, van neki bőven helye benne és rendesen szellőzik is. Csúszda meg a hinta is jó kellék ahhoz hogy kicsit változatosabb legyen a hörinek és ne csak a mókuskereket kelljen hajtania hanem ezekre is felmászhat. És azért rendeltem ilyen ketrecet mert jó tágas és amiben ő most van abba nem sok helye van mozogni és ráadásul a csőrendszerben már alig bír megfordulni és az meg aztán tényleg nem szellőzik neki mert ilyen rosszabb fajta, szóval mindenképp jobban jár majd az új otthonával, mert látom a különbséget a kettő között.
2012. márc. 1. 10:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a doboz nem a legjobb.Bizton nagyon befülled benne a levegő. A hörik amúgy is jobb szeretik a ketrecet, mert imádnak mászkálni a rácsokon mindenfelé. A csúzdával nem tudom mit kezdene, nekem fölösleges flancnak tűnik. A mérleghinta még tán okés. Azzal ellehet. Bár és a fából készült cuccokat jobban szeretem az állatok körül, de ez már ízlés dolga.
2012. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a ketrec nem tetszik. Ráadásul amilyen picike jó drága. És nekem ez már túl mű.. szóval ez nem tetszik.

Bár a többi se tetszik nekem,amiket belinkeltél,de a lényeg,hogy a hörik boldogok legyenek.

Én ezek közül biztos,hogy egyiket sem venném meg.

2012. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az én hörcsögeim nagyon játékosak, azért rendeltem nekik ilyen "extrákat" hogy hinta meg csúszda. Biztos vagyok benne, hogy ők ki fogják használni, ők még a házukkal is játszanak meg a tányérjukkal! :)Sőt, még a magos rúdra is felkúsznak és azon lógnak...szóval szerintem nem felesleges, mert szeretnek mindennel játszani.

Ketreccel kapcsolatosan meg azért rendeltem, mert ami neki van, az mint írtam elég kicsi és már alig fér el a csőrendszerben is mert rosszabb fajta, okés, hogy tud mászni mert ketrec, de szaladni szinte csak a mókuskerékben tudott mert nincs elég hely neki. Ebben viszont tud szaladni és emelet is van ami által mászhat is, na meg ha rakok be neki kelléket akkor is tud mászni, szóval megoldom én. A hossza 55 cm és 39 cm széles szóval semmiképp nem mondanám azt erre, hogy kicsi főleg hogy emelete is van.

2012. márc. 1. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!