Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik lenne jobb? (höri)

Melyik lenne jobb? (höri)

Figyelt kérdés

sziasztok!

a baj az hogy nem tudom hogy melyik terráriumban lakjon a hörim... van egy 90x35x30-as és egy 75x30x35-ös (hossz,mély,mag) persze jobb lenne ha a nagyobban lenne... csak a másikat apum csinálta a szülinapomra... és olyan rossz érzés, hogy átrakom a másikba.. éshogy akkor nem kell az amit ő csinált... ://

(eddig a kisebben volt.. mert a patkányaim voltak a terrábban.. mivel 2 hónapja hoztuk el őket a tenyésztőtől.. és akitől vettük a ketrecet nem volt ott ahol át dta volna és nem volt elérhető telefonon sem... ://... és most találtunk egy új ketrecet... amibe ma már át is költöztek :D )


2012. márc. 2. 19:19
 1/1 LizaW. válasza:
A hörcsögnek mindenképpen a nagyobb hely kellene. De ha minden nap kiveszed hörcsögöt a terráriumból és engeded, hogy szaladgáljon (felügyelet alatt(én az ágyamra szoktam tenni és közben játszom vele) ), akkor beteheted a kisebbe is.
2012. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!