Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszit szeretnék....

Törpenyuszit szeretnék. Honnan érdemes választani? Tudtok ajánlani megbízható tenyésztőt?

Figyelt kérdés

Nem szeretnénk abba a hibába esni, hogy "szaporítótól" vegyük a kisnyulat, ezért érdeklődnék Nálatok. Hol találhatnánk megbízható tenyésztőt? Ti kit ajánlanátok? Esetleg vannak személyes tapasztalatok?

Mire kell figyelnünk, amikor kiválasztjuk a nyulacskát?


És még egy kérdés: Milyen árban vannak ezek a kisnyuszik?

Mert hallottunk sok mindent, és most nem tudjuk, hogy mennyiért sózná el egy szaporító a piciket, és mennyit kérne egy valóban rendes, tisztességes tenyésztő a nyuszikért.


Előre is köszönöm a normális válaszokat. :)



2012. márc. 3. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Makkocskából hoztam,őket tudom ajánlani.

Mielőtt elhoztuk a nyuszit, ott voltunk nála vagy fél,háromnegyed órát,elmondott a nyúltartásról sok alapvető dolgot +válaszolt a kérdésekre.Kaptunk a nyuszi mellé kis kezdő csomagú tápot.Mikor odaértünk megmutatta a nyuszit akit már neten kiválasztottam,megmutatta a fogait,hogy épek,szemeit is,hogy nem könnyes,csipás,füleit.Meg azt is,hogy biztosan bak.:D

A nyuszi 10ezer volt és még 500 a törzskönyv.Tudom,hogy drága,de megbízható tenyésztő az biztos.

2012. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még a Jolly Jumper-t meg a Hunny-Bunny-t szokták még ajánlani,ahogy olvasgattam.
2012. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a Mikkamakkából meg a Répahegyezőből vettünk.Merem ajánlani őket.

[link]

[link]

Akik 3-4 ezerért árulják már gyanús.Mikkától 2 felnőttet vettünk,5 meg 6 ezerért,répahegyezőtől színtenyésztett sziámit 10ezerért.Mindannyian tetkósok:)

Innen tudsz szemezgetni:

[link]

2012. márc. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyultúl függ a Rex szebb bunda finom tapintású 5-8 ezer körül van a többi annál olcsóbb ( Tatabányán tudom ajánlani ) talpas.eu
2012. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!